HAKKIMIZDA

Tekstil sektörünün üretim, satış ve pazarlama alanlarında yıllardır kazandıkları deneyimlerini birleştiren S.Haluk Demirdöken ve Bayram Bektaş 2000 yılında Ba-Ha Tekstil'i kurdular.

Ba-Ha Tekstil bugün, planlamada, üretimde, tasarımda ve toplam kalite anlayışında sektörün en güvenilir, en profesyonel kuruluşlarından biridir.
Türk Tekstil Sektörünün her geçen gün daha da modernleşen, yalnızca ulusal değil, aynı zamanda uluslararası taleplere de ciddi, profesyonel ve uyumlu çözümlerle yaklaşabilen Ba-Ha Tekstil, müşterilerinin her konuda güvenilir ortağı olmanın gururunu yaşıyor.


Bugün amacımız;

• Üretim yatırımlarına devam etmek,
• Ürün yelpazesini genişletmek,
• Kalite ve müşteri memnuniyeti sağlamak,
• Çalışanlarımıza yatırım yapmaktır.


Ba-Ha Tekstil, üretimde kaliteye verdiği önem sayesinde, kendi pazarında kısa sürede önemli bir yer edinmiştir.


Kalitenin ayrıntıda olduğunu bilerek üretimin her aşamasında kalite kontrolünü titizlikle uygulayan Ba-Ha Tekstil, çağdaş makine donanımları ve profesyonel, deneyimli çalışanlarıyla kumaş üretiminde, boyamada, kesimde, dikimde, aksesuar uygulamada bu temel anlayışını kesintisiz sürdürmektedir.
Birinci kalite örme kumaştan, günümüzün moda çizgileriyle tasarlanan Ba-Ha Tekstil ürünleri, Türkiye'de "Haluk&Bayram" yurt dışında "BHT" markalarıyla pazarlanmaktadır.
Yurtiçine yayılmış 1.000 ' i aşkın 'Ba-Ha Dostu' müşterisiyle yıllardır uyum ve güven içinde çalışan Ba-Ha Tekstil, bayan giyim koleksiyonlarını her yıl 'Kaliteli Yenilikçilik' anlayışıyla mevsimsel olarak güncellemektedir.